Aachen 1993-1995, F. Radtke; wys.: 21 cm, s. 3300 (w dwóch tomach). Oprawa twarda, oryginalna płócienna. Stan zachowania dobry. W tomie I pęknięta wyklejka przednia i tylna.
Wydawnictwo zawiera ceny aukcyjne starych książek, starodruków: systematyczne zestawienie wyników z aukcji książek, starodruków, inkunabułów w Republice Federalnej Niemiec, Austrii i Szwajcarii (od 1975 do 1990 r.).