Nautilus Galeria i Dom Aukcyjny, Karol Wieczorek. Cztery nogi węża
addNotița tacreate
Descrierea lotului
Kraków 2016, Nautilus Galeria i Dom Aukcyjny; wys.: 28 cm, s. 48. Liczne barwne ilustracje. Oprawa miękka. Stan zachowania bardzo dobry.
EticheteBETA
Etichetele sunt atribuite de inteligență artificială pe baza contextului de imagine recunoscut. Algoritmul învață constant și depunem toate eforturile pentru a ne asigura că rezultatele devin mai precise în timp.