Nautilus Galeria i Dom Aukcyjny, Zbigniew Czop. Między Krakowem a Japonią
addNotița tacreate
Descrierea lotului
Kraków 2017, Nautilus Galeria i Dom Aukcyjny, wys.: 28 cm, s. 24. Oprawa miękka. Barwne ilustracje. Stan zachowania bardzo dobry.
EticheteBETA
Etichetele sunt atribuite de inteligență artificială pe baza contextului de imagine recunoscut. Algoritmul învață constant și depunem toate eforturile pentru a ne asigura că rezultatele devin mai precise în timp.