WCN, Katalog aukcji nr 65, Piękno monety polskiej
Katalog 65 aukcji Warszawskiego Centrum Numizmatycznego
zawierający wstęp napisany przez Witolda Garbaczewskiego ,, Piękno monety polskiej'' - opowieść o władcach, artystach i symbolach
Stan zachowania: drukarski
Ilość stron: 211
Oprawa: twarda