Kaleniecki Marek, Złote monety polskie na aukcjach światowych 1945-2002
Praca obejmuje notowania aukcyjne złotych monet polskich na aukcjach światowych. Nieocenione źródło informacji o dostępności monet na rynku kolekcjonerskim. Obowiązkowa pozycja w biblioteczce każdego kolekcjonera monet złotych.
Ilość stron: 565
Polecamy
Stan zachowania: idealny, jak nowa.
Oprawa: twarda