Ramka ze zdjęciem z uroczystości odsłonięcia pomnika Adama Mickiewicza na placu Bankowym w Warszawie
addNotița tacreate
Descrierea lotului
Ramka ze zdjęciem z uroczystości odsłonięcia pomnika Adama Mickiewicza na placu Bankowym w Warszawie. Format 8,5x13,5 (w świetle ramki). Ramka mosiężna, złocona, wymiar 16x9cm. Fotografia bardzo wyraźna- widoczne poczty sztandarowe i chorągwie. Stan zachowania: bardzo dobry.
EticheteBETA
Etichetele sunt atribuite de inteligență artificială pe baza contextului de imagine recunoscut. Algoritmul învață constant și depunem toate eforturile pentru a ne asigura că rezultatele devin mai precise în timp.
Licitația
Licitație 221, Medalii, insigne, distincții, varia